Dezenfektan Çeşitleri  Endüstriyel ve Medikal Dezenfektanlar Market 

DEZENFEKTANLAR
Turkiyenin Dezenfektan Merkezi...

El Dezenfeksiyonu Yüzey  Dezenfeksiyonu Alet  Ekipman Dezenfeksiyonu   
Dezenfektanlar | Bode Medikal | Soluon Medikal | Stoko Medikal | Endüstriyel Dezf | Havanın Dezenfeksiyonu | Diger Web Sitelerimiz

Resimlerin Üzerinde Durunuz.
Açıklamaları
Okuyunuz.

STOKO El Hijyeni ve Dezenfektan Çeşitleri     

Kişisel Hijyen-El Temizleme ve Bakım
Dünyaca ünlü cilt bakımı temizligi ve el hijyeni uzmanından sizlere uygun...
STOKO Ürünleri ile çalışma hayatında profesyonel çözümler.

Dünyaca ünlü cilt bakımı temizligi ve el hijyeni uzmanından sizlere uygun...

Travabon Özel yumuşak emülsifiyerler ve ciltte koruyucu tabaka oluşturan yüksek oranda pigment içerir.
Sıvı yağlar,yağlı boyalar,grafit,kauçuk,metal tozu,reçineler,yapıştırıcılar,cam elyaf tozları,asfalt,zift hidrokarbonlar,tanin,laklar gibi zararlı maddelerle çalışmadan önce el ve cilt koruması için kullanılır.
Travabon Kirlerin Ciltten kolay temizlenmesine yardımcı olur.Eldivensiz
fiberglaslarla çalışma durumunda cildin tahriş olmasını önler.

Stoko Progel elleri dezenfekte eder.
Eldivenin neden olduğu cilt yumuşamasını önler.30 sn.içinde bakterileri, virüsleri ve mantarları öldürür.
Hastanelerde, laboratuvarlarda, ambulanslarda, diş hekimliğinde,gıda sanayinde ilaç ve kozmetik sanayinde, evlerde,hasta ve çocuk bakımında kullanılır.BSE şartlarına uygundur.DIN EN 1550 testi yapılmıştır.
Şeffaftır ve parfümsüzdür.Silikon içermez.İçerdiği hammelis bitki özü eldivenin neden olabileceği cilt yumuşamasını önler.İçerdiği alkol dezenfektan özellik sağlar.Nitril,latex ve neopran eldiven altında kullanılır.Panthenol, glserin propanol glikol ile desteklenmiştir.

 Travabon Kirlerin Cİltten kolay temizlenmesine yardımcı olur. 100 ml -1000ml
Stoko Progel  İş Öncesi Dezenfektan Stoko Progel İşe başlamadan önce elleri dezenfekte etmek için kullanılır.Ürün kullanımından sonra eldiven giyilebilir

Slig Special Kirlilikleri kolay temizlemesini sağlayan ester karışımı ve doğada % 100 çözünen ve cildi yıparatmayan ceviz kabuğu tozu içerir.Küçükmiktarlarda etkili temizlik yapabilmesi için su içermez.Bu nedenle ekonomiktir.Ayrıca patentli kir tutucu absorban maddeler ihtiva eder.Yağlı boyalr, katran, polyester, gres, gübre, grafir, kauçuk, zift boyaları,cila lakları,kesme yağları,sentetik emaye,PVA esaslı yapıştırıcılar, döküm reçineleri,katran yağları,toulen,yağlı maddeler,boyama maddeleri ve tanin maddeleri gibi kirlilikleri ellerden kolayca temizlenmesi için kullanılır.

Stoko İş Sonrası El Temizleme Ürünleri Slig Special inatçı endüstriyel kirliliklerin temizlenmesinde kullanılır.

Stokolan krem Yağ/su emulsionu bir üründür.Kuvvetle yağlayan ve cilt tarafından kolaylıkla emilen silikonsuz bir üründür.El ve Yüz kullanımı için idealdir.
Meslek ve çevre koşulları yüzünden zorlanan cildi sağlıklı tutar.
Eğer iş öncesi /sonrası cilt koruma ürünü kullanılmıyorsa iş öncesi/sonrası ve çalışırken kullanılması önerilir.Günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilir.Parfümlü ve parfümsüz seçenekleri vardır.Parfümsüz ürün için HACCP değerlendirilmesi yapılmıştır.

İş Sonrası El ve Yüz Bakım Kremi Stokolan İş Sonrasında ;ellerde oluşan yıpranmaları ortadan kaldıran bakım kremidir.Yüz için de kullanılması uygundur.

Verapol Siniflarina göre değişken kirliliklerde kullanılabilen genel temizleyici krem.Yumuşak ve etkilidir.Hassas cilt ve yüz için uygundur.
Aloe Vera içerir.Patentli formülasyona sahiptir.Her türlü yağ,gres,karbon mürekkebi, grafit, mtelik toz, vernik, cila ve hafif boyalarıntamizlenmesinde kullanılır.Ovalama ve çözgen madde içermez.Naturel yağ içerir.İnsan Ph 'ına uygundur.Sabumsuz ve Parfümlüdür.

Verapol Siniflarina göre değişken kirliliklerde kullanılabilen genel temizleyici krem.Yumuşak ve etkilidir.

StokoSept Wash Hem temizlik hem dezenfektasyon sağlayan el temizleme ürünü.
BSEşartlarına ve EN 1499 normlarına uygundur.Parfüm ,renk verici madde ve sabun içermez.
Tek bir temizleme hareketi ile hem temizlik hem dezenfeksiyon sağlar.İş önvesi ve sonrasında kullanılır.
Etkili ve uzun süre kalıcı dezenfeksiyon sağlar.
HBV,HIV,HERPES virüsleri dahil olmak üzere mikroplara karşı geniş bir etki spektrumu vardır.
Çok iyi bir cilt uyumu vardır.30 sn.içinde milkropların % 99,999 unu öldürür.
Hastaneler,Labotatuvarlar,hemodiyaliz üniteleri, ambulanslar,gıda sanayi, ilaç ve kozmetik sanayinde,evlerde,hasta ve çocuk bakımında kullanılır.

StokoSept Wash Hem temizlik hem dezenfektasyon sağlayan el temizleme ürünü  250 ml  1000 ml

Kresto Kwik Wipes polipropilenden yapılmış olup temizleme solüsyonu ile ıslatılmıştır.Mendillerin hafif pürüzlü yapısı nedeniyle aşındırıcı madde ilave edilmemiştir.Elleri gres, yağ, karbon siyahı ve toz gibi kirliliklerden temizler.
Durulamak için su gerektirmez.Yüzde kullanılmaz.Servis teknisyenleri, mekanikçiler, kamyon ve otobüs şöförleri, çiftçiler, bahçivanlar,bakım onarım
elemanları gibi gezici çalışanlar için çok uygundur.

Kresto Kwik Wipes polipropilenden yapılmış olup temizleme solüsyonu ile ıslatılmıştır.Mendillerin hafif pürüzlü yapısı nedeniyle aşındırıcı madde ilave edilmemiştir.Elleri gres, yağ, karbon siyahı ve toz gibi kirliliklerden temizler

Reduran Special alkali ortamda indirgenebilen boyar maddelerin renklendirici ve mürekkep kirliliklerininin ellerden ve ciltten temizlenmesinde kullanılır.Hafif alkalin, solvent ve koruyucu içermeyen renklendiricileri renksiz hale getiren inirgeyici ajan içerir.
Sulfaktanların gücünü artırıcı doğal yağ ve ovalam maddesi olarak cilde ve doğaya zarar vermeyen ceviz kabuğu tozu ihtiva eder.
Fotokopi boyaları , boya tozu, tabaklama yağları, mürekkepler, baskı mürekkebi, asitler,aldehitler, boyama ilaçları,bitkisel ve sentetik tabaklayıcılar gibi kirlilikleri ellerden yıpratmadan temizler.

Reduran Special alkali ortamda indirgenebilen boyar maddelerin renklendirici ve mürekkep kirliliklerininin ellerden ve ciltten temizlenmesinde kullanılır.
Stoko Protect Islak çalışma koşullarının cilt üzerindeki zararlı etkisini ve eldive altında terlemenin neden olduğu etkileri azaltır.Cildin yenilenmesini sağlar.Su ve Su bazlı maddelerle çalışırken elleri ve cildi korur.

Stoko Vario Dispenserler
Stoko el ve cilt koruma,temizleme ve bakım ürünlerinin 1 ve 2 litrelik yumuşak şişeleri
STOKO VARIO DISPENSER ile kullanılır.
Yumuşak şişeler çevre sağlığına uyumludur.
Bütünüyle PE maddesinden yapılmıştır.
Şişeler boşalınca atık madde miktarını azaltmak için küçülür.

STOKO VARIO DİSPENSER
Her uygulamada gerektiği kadar(1-2 ml)ürün dağıtarak maliyeti düşürür.
Şişelerdeki ürünün sonuna kadar kullanılmasını sağlayarak ürün israfını önler.
Ürün ve dispenser parçaları birbiriyle temas etmediği için ürün hijyenikliğini korur.Dispenserin montajıçok kolaydır.
Siyah ve beyaz seçeneği vardır.

STOKO SOLOPOL 2000 ml.100 ml Ciltteki Ağır Kirleri Temizleyici Krem

Stoko Protect Doğal cilt güçlendirici ajan hamamelis bitkisi ve
papatyadan elde edilen bisabolol içerir.
Islak çalışma koşullarının cilt üzerindeki zararlı etkisini ve eldive altında terlemenin neden olduğu etkileri azaltır.Cildin yenilenmesini sağlar.Su ve Su bazlı maddelerle çalışırken elleri ve cildi korur.
Renksiz hafif parfümlüdür.Latex,nitril eldivenlerin dayanaklılığına ters etki yapmaz.
Elleri alkoller, alkaliler,kireç ,nikel bileşikleri,asitler,galveniz banyosu,nitro asitli boya çözeltileri,cam ve seramil endüstrileri,mutfaklar,temizlik endüstrisi,laboratuvarlar,kuaföler ve çiçek gibi maddelerle eldivensiz çalışma durumunda oluşan zararlardan korur.

Stoko Antibacterial  Çok etkili antibakteriyel el yıkama solüsyonu.Bakterilere mantarlara karşı etkilisi EN 1040'a göre test edilmiştir.
Stokosoft Care El ve yüz için bakım jeli yoğun nemlendirici kol ve bacaklar gibi geniş cild alanlarında kullanım için ideal tazeleyici jel formülü

Stoko Antibacterial  Çok etkili antibakteriyel el yıkama solüsyonu.Bakterilere mantarlara karşı etkilisi EN 1040'a göre test edilmiştir. Pseudomanas aeruginosa, Staphlycoccus aureous, Listeria monocytogenes, Salmonella typhimurium ve Aspergillus niger gibi gıdada çok önemli olan mikroorganizmalara karşı etkilidir.
Eller yıkandıktan sonra uzun bir süre,6 saat boyunca antibakteriyel etki gösterir.Parfümsüz ve kokusuzdur.Gıdaların üzerinde koku bırakmaz.
Gıda ve ilaç sektöründe güvenle kullanılır.

STOKO Ürünlerimiz
Travabon Stoko Progel Slig Special Stokolan Verapol Stokosept Wash Stoko Protect Stoko Antibacterial Solopol Reduran Special Kresto Kwik Wipes Stoko Foot Care

Stoko Solopol Sabun ve solvent içermeyen ağır kirlilikleri temizlemek için kullanılan el temizleme ürünü.
Cilt koruyucu Eucornol içerdiği için cildi yıpratmaz.Ovalama maddesi olarak içerdiği ceviz kabuğu tozu cildi yıpratmadan derinlemesine temizler.Hafif asidik PH değeri cildin doğal asidik tabakasının korunmasına yardımcı olur.
Yağlama yağları, katran yağları, baskı yağları, gres, grafit, boya incelticileri, cam elyaf, turpentin yağ, sinter, izolasyon maddelerin yarattığı kirlilikleri ellerden cilde zarar vermeden kolayca temizler.
Parfümlü ve parfümsüz seçenekleri mevcuttur.

Stoko UV 30 100 ml UV-A  UV-B Işınlarından korur UV-C Kaynak Işınlarından korur.Çokiyi derecede suya dayanıklıdır.Hassas cildi olan kişilerde ve koruyucu maddelere karşı alerjisi olan kişilerde güvenle kullanılır
Stoko Foot Care Bot ve kapalı ayakkabılarda aşırı ayak terlemeleri için aktif koruma .Ayakları yumuşatır;bakımını ve güzel kokmasını sağlar.

Stoko Foot Care Bot ve kapalı ayakkabılarda aşırı ayak terlemeleri için aktif koruma .Ayakları yumuşatır;bakımını ve güzel kokmasını sağlar.
STOKO FOOT CARE içerdiği clotrimazole ve ökaliptus, biberiye, adaçayı gibi uçucu yağlar ile ayakları ve diğer mantar enfeksiyonlarına karşı etkili bir koruma sağlar.Terleme sonucu bakteriyal bozunmanın neden olduğu istenmeyen kokuları önlemede gerçek bir koruma sağlar ve hoş bir koku vererek deodorant özelliği gösterir.
Her gün düzenli Stoko Foot Care kullanımı aşırı terlemenin ve cilt yumuşamasının neden olduğu etkilerden cildi korur.Cilt gözenekleri kapanmaz ve cildi fiziksel bozunmadan korur.Silikonsuz ve parfümlü bir üründür.Bakteri öldürücü özelliği vardır.

Bize Ulaşın

Telefon : 0216 4173261     0216 5198866
Fax: 0216 41777923
Email: biofarmatik@gmail.com